Rínek a sprievodný program

Nitránsky rínek je jednodňový mestský trh zameraný na podporu malých remeselníkov, umelcov, módnych návrhárov, dizajnérov, malovýrobcov potravín, farmárov a pestovateľov, hudobníkov, mladých kapiel, divadelníkov, tanečníkov a rôzne iné formy umeleckých zoskupení . Súčasťou sprievodného programu rínku môžu byť zaujímavé workshopy, prednášky, diskusie na zaujímavé súčasné témy, výstavy a prezentácie umelcov, projektov, športových, tanečných, divadelných súborov, škôl  či občianskych združení .

Preto, ak ste sa v týchto pár vetách našli a radi by ste takto o sebe a svojej činnosti dali vedieť širokej verejnosti prostredníctvom Nitránskeho rínku, neváhajte nás kontaktovať.

Kvalitatívne kritérium výberu predajcov sa sústreďuje na jedinečnosť produktov, spôsob ich výroby, domácu produkciu a rôznorodosť. Preto si ako organizátor vyhradzujeme právo výberu účastníkov.

Finančné  prostriedky z registračných poplatkov od predajcov sa používajú na pokrytie nákladov spojených s organizáciou rínku – prenájom trhového miesta, predajných stolov, zabezpečenie sedenia pre návštevníkov,  el.energie, vody, sociálnych zariadení, sprievodného programu, zvukové zabezpečenie, poplatky SOZA, tlač plagátov a iné materiálne zabezpečenie podujatia.

 

Jarný rínek


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.